Greenglass... 

Szkło należy do bardzo praktycznych i eleganckich materiałów wykończeniowych, a elementy z niego wykonane są bardzo funkcjonalne i nowoczesne. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wiele indywidualnych pomysłów na polepszenie jakości życia i estetyki Waszego otoczenia, wykonanych za pomocą szkła.

Nasza firma składa się z zespołu, w którym każdy ma kilkanaście lat doświadczenia w dziedzinach, którymi się zajmujemy. Połączyliśmy nasze siły, doświadczenie i umiejętności, aby jak najlepiej spełniać wymagania naszych klientów.

Głównym profilem naszej działalności jest wykańczanie wnętrz. Świadczymy również standardowe usługi zakładu szklarskiego a także projektujemy, produkujemy i montujemy:

Najważniejsze dla nas jest, aby nasz klient, współpracując z nami, nie uważał tego czasu i pieniędzy za stracone. Realizujemy pomysły naszych klientów, służąc jednocześnie naszym doświadczeniem i doradztwem. Angażujemy się osobiście w każdy pomysł i projekt . Zapraszając do skorzystania z naszych usług zapewniamy, iż nie zawiedziemy zaufania jakim nas Państwo obdarzycie!!!