Zadowoleni klienci to dla nas największa motywacja. Podziel się z innymi swoją opinią lub zgłoś uwagi, byśmy mogli udoskonalać swoje produkty i usługi.

Ocena średnia 5 oceniono 3 razy
Default Avatar55
Izabela
Profesjonalnie

W skrócie napiszę tak: bardzo profesjonalna firma, a zamówienie wykonane w wysokim standardzie, precyzyjnie, szybko i bezproblemowo. A dodam, iż zlecenie które obejmowało dostawę i montaż pięciu płaszczyzn szkła do dużego apartamentu wymagało odwagi i doświadczenia wykonawcy. Kontaktowałam się wcześniej z wieloma wykonawcami, którzy widzieli tylko same problemy i tradycyjne "tak się nie da zrobić", natomiast Pan Norbert od razu rozmawiał ze mną o konkretnych możliwościach i sposobach realizacji takiego zamówienia. Efekt finalny rewelacyjny. Panie Norbercie, dziękuje serdecznie i na pewno będę Pana firmę polecać innym.

Default Avatar55
marac
Polecam

Polecam wszystkim firmę Green Glass za solidność , profesjonalizm ,czas realizacji i za super podejście do tematu szefa firmy Pana Norberta.

Default Avatar55
Mariusz B.
Polecam

Ostatnio robiłem w Green Glass-ie szkło laminowane w ławę, efekt niesamowity, salon nabrał charakteru, soczyste kolory zdjęcia zatopionego w szkle, mimo, że ława nie miała kątów poradzili sobie śpiewająco :). Zaproszę ich jeszcze na montaż luster w łazienkach. Polecam konkretna firma, znają się na swojej robocie.