Nowy wymiar wnętrz

Decydując się na zastosowanie do aranżacji wnętrz elementów szklanych należy dołożyć wszelkich starań, aby zagwarantować bezpieczeństwo sobie i innym. Kwestia ta jest szczególnie istotna zwłaszcza, kiedy w domu znajdują się zwierzęta oraz dzieci, które łatwiej niż inni mogą zrobić sobie krzywdę. Dbałość o bezpieczeństwo nie oznacza jednak, że muszą Państwo zrezygnować z produktu atrakcyjnego wizualnie. Wybierając szkło laminowane mają Państwo bowiem możliwość bezproblemowego pogodzenia tych dwóch potrzeb.

 

Jest wiele sposobów na wykończenie wnętrza – my przekonujemy do tego, że to właśnie szkło staje się inspiracją, żeby każde wnętrze

zamienić w ponadczasową przestrzeń – w której chce się wypoczywać, w której chce się być!

 

Szkło laminowane stało się nieodzownym elementem nowoczesnej architektury.

kliknij aby powiększyć

Swoje zastosowanie znajduje w wielu jej aspektach, jako grafika do szaf przesuwnych, blaty szklane, podłogi szklane, zadaszenia, ścianki działowe, kabiny prysznicowe, tablice ogłoszeń, reklamy, elementy dekoracyjne na ściany, wypełnienie aluminiowych frontów meblowych, balustrady balkonowe, balustrady przy schodach, elementy fasad. Szkło laminowane daje możliwość zaaranżowania przestrzeni między innymi kuchennych, garderoby, łazienki, salonu. Dzięki swoim właściwościom szkło laminowane jest bezpieczne i odporne na czynniki zewnętrze takie jak wilgoć czy wysoka temperatura. Bezpieczeństwo wynika z właściwości i sposobu wykonania. Szkło dzięki laminowaniu nie rozsypie się w momencie rozbicia. Kawałeczki szkła pozostaje przyklejone do folii znajdującej się między warstwami tafli szkła. Możliwości wykorzystania Szkła w przestrzeniach czy to domowych czy biurowych jest wiele. Różnorodne są również motywy graficzne, będące doskonałym wykończeniem przestrzeni.