Systemy szklane 

Wszędzie tam, gdzie ceni się styl

Odkryj inny wymiar powierzchni użytkowych. Poznaj wnętrza, które hipnotyzują magią przestrzeni.

Zabudowy szklane są najczęściej stosowanym rozwiązaniem w biurowcach oraz galeriach handlowych. Estetyczna i nowoczesna struktura szkła, podnosi atrakcyjność miejsca i czyni je bardziej stylowym. Nasza oferta zabudowań szklanych jest idealnym rozwiązaniem dla dużych powierzchni biurowych, zabudowy sklepów czy całych centrów handlowych.

Szklane zabudowy pomieszczeń doskonale uzupełniają wystrój domu, urządzonego w stylu nowoczesnym, szczególnie wtedy, gdy połączone zostaną z innymi elementami wykonanymi ze szkła, takimi jak szklane balustrady czy schody. Takie rozwiązania mogą być wykorzystywane również w domu, jako realizacja nowatorskiej koncepcji podziału pomieszczenia na dwie niezależne części.

Szkło, z którego wykonujemy zabudowy jest hartowane, odporne na uszkodzenia, zarysowania i rozbicie, co w pełni przystosowuje je do spełniania swojej funkcji. Ścianki szklane mogą zostać wykonane w wersji podwójnie bezpiecznej — jeśli nawet dojdzie do niespodziewanego wypadku, kawałki szkła nie rozsypią się, ale pozostaną na folii znajdującej się pomiędzy dwiema taflami.