Lustra 

Zwierciadło stylu i przestrzennych rozwiązań

Lustra, kto z nas nie korzysta codziennie z tego artefaktu ? Lustro od wieków znane jest jako sposób na zwiększenie optyczne przestrzeni. Przy zachowaniu praktycznej funkcji, idealnie nadaje się na uwypuklenie pewnych partii pomieszczenia, zwiększy estetykę, nada powierzchni nowej jakości. Obecna technika szlifowania luster, pozwala dobrać konkretny rodzaj obróbki do warunków wymaganych w danej przestrzeni (ograniczone tylko możliwościami technologicznymi i rozmiarem tafli lustra 3210x2550mm).

Lustra we wnętrzach

Strategicznym punktem każdego domu jest łazienka. Prawie 100% luster łazienkowych, stanowią lustra zamawiane na wymiar. Dla ułatwienia porannej czy wieczornej toalety, lustro w łazience musi być bardzo dobrej jakości, nie może fałszować koloru, ani kształtu. Z uwagi na powyższe, do łazienek poleca się srebrne lustra o grubości od 4 do 6 mm,
montowane na równej ścianie.

Przed każdym wyjściem z domu, kierujemy nasze spojrzenie na lustro. Przedpokój jest miejscem, w którym przed każdym wyjściem, chcemy zobaczyć naszą sylwetkę w całości.. Do tego celu najlepiej sprawdzi się prostokątne lustro przyklejane do ściany, montowane na specjalnych uchwytach lub w ozdobnej ramie, o maksymalnej wysokości 3,21m.

Lustro w salonie spełnia głównie funkcję dekoracyjną. Najlepiej będzie wyglądało w ramie odpowiednio dopasowanej do wystroju naszego wnętrza. Do dekoracji najlepiej nadają się lustra grafitowe, brązowe, a także złote. Na rynku jest wiele sklepów oferujących piękne, stylowe i nowoczesne ramy.

Wycena i pomiar

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości, chcą umówić się na termin pomiaru lub chcą uzyskać wycenę, zapraszamy do kontaktu. W godzinach pracy czas oczekiwania na kalkulację zwykle nie przekracza 20 minut.

Mogliśmy dać pana z miarką ale ale uznaliśmy, że to zdjęcie umywa wątpliwości pomiaru 😉