Drzwi szklane 

Drzwi szklane

zalety

Światło

Światło odgrywa tutaj specjalną rolę. Przenikając przez drzwi doświetla wnętrze i optycznie je powiększa, dzięki czemu nawet niewielkie pomieszczenia będą wydawały się większe i bardziej przestronne.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów stawiamy na pierwszym miejscu. Szklane drzwi (drzwi do pomieszczeń oraz szklane drzwi prysznicowe) są wykonane z bardzo trudnego do rozbicia, hartowanego
szkła, które w razie stłuczenia rozpada się na wiele małych i nieostrych kawałków. Drzwi na życzenie Klienta, mogą być wykonane z dwóch warstw szkła hartowanego, dodatkowo sklejonych folią, która zabezpiecza drobinki szkła przed rozsypaniem się w razie rozbicia.

Trwałość

Trwałość jest jedną z głównych zalet oferowanych, przez Glass House, produktów. Drzwi ze szkła są odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu. Szkło, ze względu na swoją szlachetność i trwałość, nie wymagają kosztownej konserwacji. Szklane wyroby to dobry zakup, który będzie służył przez długie lata.

Drzwi do kabin prysznicowych

Drzwi na wymiar

Ograniczone możliwości zaaranżowania strefy prysznicowej doprowadziły do powstawania różnych rozwiązań, w tym także jeśli chodzi o rodzaje drzwi.

Rozróżniamy co najmniej kilka rodzajów drzwi do kabiny prysznicowej: skrzydłowe, wahadłowe, przesuwne, składane, itp.

Wszystkie wyżej wymienione rodzaje proponujemy oczywiście na indywidualnych zasadach, dostosowując się do potrzeb klienta. Drzwi szklane prysznicowe są stylowym elementem wykończeniowym do każdej łazienki. Świetnie pasują zarówno do kamienia, marmuru, grafitu czy tradycyjnych łazienkowych płytek.

Drzwi szklane do prysznica, które idealnie współgrają z oświetleniem są doceniane nie tylko przez miłośników stylu i dobrego smaku, ale także przez tych, którzy mają zamiłowanie do praktycznych rozwiązań. Do takich należą właśnie szklane drzwi prysznicowe.

Jaki rodzaj szkła wybrać?

Dokonując wyboru rodzaju szkła, z którego wykonane będą drzwi czy inne elementy wyposażenia domu, należy sprecyzować swoje wymagania, potrzeby, no i przede wszystkim zastanowić się nad funkcjonalnością.

Mogą Państwo wybrać spośród szkła matowego, także tego z piaskowanymi wzorami oraz tego klasycznego przezroczystego, którego cena jest najniższa. Szybę można ozdobić folią stylizowaną na witraż oraz szkiełkami à la Swarovski. Zachęcamy do odwiedzenia naszej podstrony PIASKOWANIE i przejrzenia galerii ze zdjęciami.

Wiemy, że każdy z nas ma swoje upodobania i priorytety, stąd też w naszej ofercie znaleźć można różne rodzaje ozdobienia szkła. Zachęcamy do kontaktu z nami, a najlepiej do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie mamy stałą ekspozycję kilku rodzajów wzorów w naszej wzorcowni.

Z przyjemnością doradzimy najlepsze rozwiązania, które podpowiada nam kilkunastoletnie już doświadczenie w pracy ze szkłem. Zapraszamy na dobrą kawę lub herbatę, przy której chętnie podzielimy się naszymi szklanymi inspiracjami!

Szkło, w zależności od wzoru, rodzaju i koloru, może nadać pomieszczeniu ekstrawagancki, elegancki, nowoczesny, bądź klasyczny i stylowy charakter. To sprawia, że szklane drzwi świetnie komponują się z każdym wnętrzem. Idealnie pasują do drewna, metalu, kamienia a także innych materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych.