Balustrady szklane 

Klasyczne piękno

Niczym nieograniczona przestrzeń to wrażenie wizualne jakie towarzyszy rozwiązaniom, w których zastosowano szklane balustrady.
Szkło,  kojarzy się z lekkością i prostotą. Wykorzystanie go jako głównego materiału balustrad na tarasach, balkonach czy schodach sprawia, że cała konstrukcja nabiera lekkości. Niektóre, są tak zaprojektowane, że niemal ich nie widać. Na tarasach czy na klatkach, gdzie zamontowano szklane balustrady, wydaje się, że jest więcej miejsca, niż gdyby umieszczono tam barierki z drewna czy metalu.Aranżacja balkonów, tarasów, klatek schodowych, w których głównym elementem jest szkło, wspierane elementami drewnianymi, stali nierdzewnej czy aluminium, nadaje konstrukcjom futurystyczny i minimalistyczny wygląd o wysokim poziomie estetyki.

Balustrady-szklane

Bezpieczeństwo

Pomiędzy dwiema taflami hartowanego szkła, z jakiego wykonujemy balustrady, umieszczamy specjalny materiał, który w razie usterki zatrzyma potłuczone kawałki na miejscu zapobiegając ich defragmentacji. Dzięki temu balustrada szklana i jej użytkowanie jest całkowicie bezpieczne dla otoczenia.

estetyka

Proponowane przez nas rozwiązania są estetyczne i doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak również przy aranżacji większej przestrzeni biurowej.

Stylowo urządzone biuro stanowi doskonałą wizytówkę firmy oddając jej profesjonalny charakter w oczach kontrahentów, stwarzając zarazem przestronne miejsce pracy dla pracowników. Szklana balustrada pomaga osiągnąć zamierzony efekt idealnie dopasowując się do charakteru wnętrza.